עדכון ( י"ט / ניסן / תשס"ז 07/04/07 )

GboxUpdate

עדכון

(י"ט/ניסן/תשס"ז 07/04/07)

 

יהודים, בקרוב ישראל תעבור אירועים קשים: התקפות מצפון,  מסוריה   חיזבאלה, ממזרח, ומדרום. של טילים סורים מעיר תת קרקעית  חיזבאלה וחמאס. כימיים וביולוגים. גם איזור המרכז יפגע קשה איזור חיפה בתי הזיקוק ושאר הארץ.

ולא שכחנו את איראן עם הפצצה הגרעינית ועם 600 הטילים שמכוונים על ישראל  (כבר הפסקתי לעדכן מהעיתונות כי הדברים ברורים)

 

כולנו כבר ראינו בעוּבדה כי בלי משיח, אין צבא!!  אין ישראל!!  כמו שראינו במלחמה האחרונה, כאשר מול 3000 מחבלים, נכשלנו  ועזבנו את לבנון, כשהשארנו מאחורינו מאות הרוגים וחיילים שבויים. וכמו שראינו ביום העצמאות עשרות קסאמים על שדרות ודרום הארץ ללא תגובה!!

 

בעתיד הקרוב, העולם יתאחד נגדנו (מאמר הגאולה המקופלת בהבטחות ונחמות שבקללות דמשנה תורה )

כל הסימנים של תקופת משיח לפי הנביאים הגמרא והקבלה כבר התקיימו לדוגמא: כמו שכתוב:

אמר רב: כלו כל הקיצין, ואין הדבר תלוי אלא בתשובה ומעשים טובים. ושמואל אמר: דיו לאבל שיעמוד באבלו. כתנאי, רבי אליעזר אומר: אם ישראל עושין תשובה – נגאלין, ואם לאו – אין נגאלין. אמר ליה רבי יהושע: אם אין עושין תשובה – אין נגאלין? אלא, הקדוש ברוך הוא מעמיד להן מלך שגזרותיו קשות כהמן, = ( אחמניגאד )

 וישראל עושין תשובה ומחזירן למוטב.

תלמוד בבלי מסכת סנהדרין דף צז עמוד ב

 

זמן מכסימאלי לגילוי המשיח: במוצאי שנת שמיטה הקרובה, כלומר במהלך שנת התשס"ט  (תיפח רוחם של מחשבי קיצין )

כמו שתואר בגמרא:  בשישית קולות, ( קולות מלחמה ועוד איזה קולות אנו שומעים כבר שנה. ועד ראש השנה התשס"ח אנחנו בשנה השישית ) בשביעית מלחמות,ובמוצאי שביעית בן דוד בא, אנו כרגע בשנה שישית שלאחרי השמיטה הקודמת, וכבר אנו בעיצומם של קולות המלחמה, כמו שאתם רואים חדשות לבקרים.

יהודים הספירה לאחור תתחיל מיד מראש השנה התשס"חוהכול תלוי בנו באיזו צורה הגאולה תגיע. בזעם או ברחמים וכל הסימנים באו על מנת לעודד אותנו להתקרב לאבינו שבשמים. ואני מוטרד מכך שיש כאלו שעד שטיל לא ייפול להם על הראש לא יבינו כי הגאולה התחילה. וכמו שאמר רבי שמעון בר יוחאי (פרטים במאמר הזה: המשיח בא) אע"פ שהחברים יודעים זמן הקץ, החיים האלו. דהיינו הגאולה, תלויים שם, ועם כל זה הוא בספק. ( כלומר למרות שאנחנו רואים את הסימנים הברורים בכול זאת יהיה לנו ספק אם זו הגאולה או לא ) שזה סוד ולא תאמין בחייך. אבל מה שהחברים יודעים הוא עיקר, והדברים נכונים. ( אבל אומר רשב"י מה שאנחנו יודעים ורואים היום את הסימנים שהם אכן נכונים!!! זה באמת נכון אלו סימני ואותות הגאולה. וזו אכן הגאולה. ולא צריך לתת לייצר לבלבל אותנו ולאמין כי זה רק מקרה וכולי. והמבין יבין!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *